فایل (word) معرفی سنجش تاثیرگذاری شاخص های تداوم کسب کار در انتخاب خدمات بانکداری مبتنی بر اینترنت اشیا (با بهره گیری از سیستم مدیریت تداوم کسب کار ایزو 22301 با روش دیماتل خاکستری)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل (word) معرفی سنجش تاثیرگذاری شاخص های تداوم کسب کار در انتخاب خدمات بانکداری مبتنی بر اینترنت اشیا (با بهره گیری از سیستم مدیریت تداوم کسب کار ایزو 22301 با روش دیماتل خاکستری) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملی رهیافت های نوین در مدیریت, اقتصاد و حسابداری

تعداد صفحات : 14

چکیده مقاله:

استفاده روزافزون از تکنولوژی های جدید در جهت آسان نمودن انواع امور مربوط به زندگی, افزودن به کارایی در فرآیندها صرفه جویی در هزینه های زمانی مالی از مواردی هستند که امروزه سبب شده اند حرکتی با سرعت هر چه بیشتر برای رشد توسعه ابزار پلت فرم های نو صورت گیرد. یکی از زمینه های بسیار پرکاربرد در انواع مختلف صنایع, اینترنت اشیا است. اینترنت اشیا این امکان را فراهم آورده است که با استفاده از امکانات ابزار مختلف بتوان در بسیاری از زمینه ها ایده های نوآورانه ای را رقم زد.از جمله صنایعی که در سالهای اخیر در جهان مورد نظر محققان متخصصین خود قرار گرفته دارد, صنعت بانکداری مالی است. در این پژوهش سعی شده است بعد از مرور ادبیاتی اینترنت اشیا مباحث مطرح شده در استفاده از اینترنت اشیا در بانکداری, به شناسایی خدمات کاربردهای قابل اتکا در این صنعت با کمک اینترنت اشیا پرداخته شود. همچنین طی جلسات پرسشنامه هایی شاخص های تداوم کسب کار با کمک خبرگان بانکی کشور در بانک حکمت ایرانیان اساتید دانشگاه, تدوین وزن دهی اولیه شدند در ادامه با بهره گیری از روش دیماتل خاکستری تاثیر شاخص ها بر هم سنجیده شده اولویت بندی شدند.

لینک کمکی