فایل (word) محاسبه ظرفیت فیلترهای کیسه ای خطوط تولید سیمان با بهره گیری از داده کاوی با درنظر گرفتن همزمان پارامترهای چندگانه طراحی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل (word) محاسبه ظرفیت فیلترهای کیسه ای خطوط تولید سیمان با بهره گیری از داده کاوی با درنظر گرفتن همزمان پارامترهای چندگانه طراحی :


سال انتشار : 1397تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

در سال های اخیر, داده کاوی پیشرفت بسیاری داشته به کارگیری آن در شاخه های مختلف خدمات صنعت, کاربرد بیشتری یافته است. یکی از زمینه های کاربردی آن, کمک به بهبود طراحی ماشین آلات کارخانجات صنعتی است که کمتر به آن پرداخته شده است؛ آن هم در حیطه حفظ حراست از محیط زیست که در دهه های اخیر متناسب با پیشرفت های صنعتی ایجاد شده, بدان پرداخته نشده است. یکی از فیلترهای رایج در صنعت سیمان, که نقش بسیار مهمی در پالایش هوای آلوده دارد, فیلترهای کیسه ای است که در این مقاله, کاربرد داده کاوی در محاسبه سطح مورد نیاز این فیلترها, بررسی شده است. هدف, ارایه روشی کارا به منظور محاسبه سطح کیسه مورد نیاز هر فیلتر با لحاظ پارامترهای کلیدی طراحی بوده که با استفاده از الگوریتم های Random Forest, SVM شبکه عصبی, مورد مطالعه قرار گرفته که در نهایت, الگوریتم شبکه عصبی با دقت 95.4 درصد, پیشنهاد شده است.

لینک کمکی